Armoni
Wyszukaj:
 

Spis treści:

Kontakt

 

ARMONI - Sklep Medyczny

04-713 Warszawa - Międzylesie

ul. Żegańska 21/23

czynne pn-pt od 10 do 17

sobota 10:30-13

 

tel. (022) 812 08 95

email: arek.reszczyk@vp.pl

 

  

Przedstawiciel handlowy

tel. +48 507 131 161

 


 

 

Obuwie specjalistyczne -> But odciążający CP02

But odciążający CP02

But odciążający, po operacji haluxów CP02

 

Opis: but wykonany jest z oddychającego materiału, przód jest „otwarty”, może być zakładany na prawą lub lewą stopę, dostępny jest w pojedynczych sztukach, wewnątrz wykończony jest antypoślizgową wkładką. System zapinania taśm velcro pozwala na założenie i zapięcie buta na stopę o dużej deformacji lub zabandażowaną. Konstrukcja podeszwy pozwala na odciążenie przodostopia.
Zastosowanie: po zabiegach chirurgicznych w obrębie palców i przodostopia, na „stopę cukrzycową” gdy pacjent nie może nosić normalnego obuwia, dzięki cieńszej podeszwie pod palcami i przodostopiu but odciąża tę część stopy, w obrzękach różnego pochodzenia.

Rozmiar( rozmiar obuwia)

 

Rozmiar: XS 33-35S 36-38M 39-40L 41-42XL 43-44

 But na gips

 

Opis: but wykonany jest z oddychającego materiału, przód jest „otwarty”, może być zakładany na prawą lub lewą stopę, dostępny jest w pojedynczych sztukach, wewnątrz wykończony jest antypoślizgową wkładką. System zapinania taśm velcro pozwala na założenie i zapięcie buta na stopę o dużej deformacji, zabandażowaną lub w gipsie.
Zastosowanie: „stopa cukrzycowa”, po zabiegach chirurgicznych, w zastojach żylnych w obrębie stóp, gdy pacjent nie jest w stanie nosić normalnego obuwia, osłona gips.

 

Rozmiar: XS 33-35S 36-38M 39-40L 41-42XL 43-45

 

Obuwie specjalistyczne -> CP 01

CP 01Obuwie specjalistyczne -> But na gips zmknięty

But na gips zmknięty

But na gips zamknięty
But na gips posiada zamkniętą cholewkę. Jest to wysoki ponad kostkę but z zakrytą cholewką i noskiem. Cholewka wykonana jest z materiału pcv. wyglądem podobnym do skory.
But chroni i zabezpiecza zagipsowaną stopę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.
But wyposażony jest w dwa paski velcro które utrzymują but na stopie. But łatwo zakłada się na stopę, ponieważ cholewka ma dużą tęgość i rozpinana jest aż do linii palców stopy.
Podeszwa jest elastyczna i antypoślizgowa.
Rozmiary:

 

 Obuwie „REHABUT”

Wykonane ze skór naturalnych,  służy do terapii we wczesnym stadium po zabiegach leczniczych – w szczególności po uszkodzeniach w obrębie stopy  i goleni, porażeniach nerwu strzałkowego i piszczelowego,  niestabilności stawu skokowego oraz przy uszkodzeniach ścięgna Achillesa.

Gwarantuje pozytywne efekty uzupełniającego leczenia poszpitalnego.

Eliminuje konieczność stosowania opatrunków unieruchamiających takich jak: gipsu po operacji torebek ścięgnistych  i uszkodzeń kostnych stawu skokowego.

Konstrukcja cholewki umożliwia łatwe zakładanie buta. Wysoka cholewka  zmiękczona na całej powierzchni pianką lateksową , sznurowana w przedniej części i zapinana na dwa paski „velcro” lub sznurowana na haki, stabilizuje i usztywnia staw skokowy. Ponadto, w miarę potrzeby bądź zaleceń lekarza, istnieje możliwość indywidualnego  usztywnienia bocznych elementów obuwia i dopasowania do kształtu stopy odpowiednio skonstruowanymi, wyjmowanymi, termoplasycznymi wkładami. Elastyczne podeszwy uniesione w części czubków zapewniają prawidłowe ustawienie stopy oraz ułatwiają użytkowanie obuwia zwłaszcza przy „opadających stopach”. Obuwie „REHABUT” przyczynia się do efektywnego skrócenia czasu rehabilitacji.

 

 Rozmiary(rozmiar stopy numeracja francuska)

 

 

 

Rozmiar: 37-46

 

Obuwie specjalistyczne -> Rehabut

Rehabut