Armoni
Wyszukaj:
 

Spis treści:

Kontakt

 

ARMONI - Sklep Medyczny

04-713 Warszawa - Międzylesie

ul. Żegańska 21/23

czynne pn-pt od 10 do 17

sobota 10:30-13

 

tel. (022) 812 08 95

email: arek.reszczyk@vp.pl

 

  

Przedstawiciel handlowy

tel. +48 507 131 161

 


 

 

Taśmy -> Taping

Taping

Kinesio Taping

Ponad 35 lat badań, rozwoju i stosowania taśm Kinesio Tex Gold w terapii manualnej. Nasza taśma posiada jedyny w swoim rodzaju falisty kształt i stała się standardem w dziedzinie tapingu terapeutycznego przy użyciu taśm elastycznych. Kinesio Tex Gold zapewnia bezinwazyjną i skuteczną metodę reedukacji systemu nerwowo-mięśniowego, poprawiając zarazem krążenie krwi i limfy, kojąc ból i zapewniając wygodę i stabilizację wymaganą przy terapii pacjenta.
 
Kinesio Tex Gold - 5cm x 5m to najbardziej uniwersalny rozmiar. Szerokość 5 cm pasuje idealnie do pacjenta o przeciętnych rozmiarach. Z łatwością można stosować ją do wszystkich czterech najbardziej popularnych sposobów kinesiotapingu (w kształcie litery "I", "Y", "X","Wachlarza"). Taśma ta idealnie nadaje się do zastosowania na obszarze całego ciała. 

 

 Taśmy rehabilitacyjne gumowe

Taśmy rehabilitacyjne wykonane są z lateksu. Mają zastosowanie w rehabilitacji i ćwiczeniach ogólnousprawniających. Dzięki zastosowaniu kodu kolorów, w zależnościo od rozciągliwości taśmy można dobrać odpowiednią taśmę i dostosować ćwiczenia do możliwości użytkownika.
Ćwiczenia z taśmą wzmacniają i kształtują różne grupy mięśniowe.
Wszechstronne zastosowanie do różnego rodzaju ćwiczeń, małe rozmiary, minimalny ciężar, różnorodność zastosowań powoduje, że taśmy doskonale nadają się do samodzielnych ćwiczeń jak i do wykorzystynia w salach ćwiczeń oraz gabinetach rehabilitacji.

 

Kolory:
      
      

 

Taśmy -> Taśmy rehabilitacyjne gumowe

Taśmy rehabilitacyjne gumoweTaśmy -> Linka z uchwytami

Linka z uchwytami

Linki rehabilitacyjne z uchwytami  wykonane z lateksu o różnej rozciągliwości i oporu naciągu.Kod kolorów ułatwia dobór linki o odpowiedniej rozciągliwości. Linki o długośći 140 cm można wykorzystać do ćwiczeń ogólnousprawniających, dla wzmocnienia i kształtowania mięśni.

 

Kolory:
  
      
Rozmiar: mocna(czerwona)słaba(żółta)