Armoni
Wyszukaj:
 

Spis treści:

Kontakt

 

ARMONI - Sklep Medyczny

04-713 Warszawa - Międzylesie

ul. Żegańska 21/23

czynne pn-pt od 10 do 17

sobota 10:30-13

 

tel. (022) 812 08 95

email: arek.reszczyk@vp.pl

 

  

Przedstawiciel handlowy

tel. +48 507 131 161

 


 

Zobacz również:

Poszewki

 

Korektory szyjne -> Tempur Millenium

Tempur Millenium

Poduszka ortopedycznaTempur Millenium

       Najlepsza poduszka na rynku

 

Specjalny kształt poduszki z pochyloną przednią krawędzią ma na celu perfekcyjne dopasowanie do szyjnego odcinka kręgosłupa. Specjalne zagłębienie w środkowej części krawędzi poduszki gwarantuje doskonałe podparcie szyi, niezależnie od tego, czy śpisz na plecach czy na boku. 

Pochylona przednia krawędź z zagłębieniem nie tylko poprawia komfort, ale też pozwala spać w zdrowej pod względem ortopedycznym pozycji.

Miękka, welurowa poszewka jest antyalergiczna i nie rozwijają się w niej mikroorganizmy, a ponadto można ją zdjąć i wyprać.

Standardowe rozmiary:

szerokość x głębokość x wysokość w najwyższej i najniższej cz. poduszki

 

 

Rozmiar: S 54x32x9.5/5cmM 54x32x11/6cmL 54x32x12.5/7cm

 Korektor szyjny B1  

Poduszka ma łukowty kształ, który pozwala na ustawienie krawędzi poduszki prostopadle do szyji, zapewniając dodatkowy komfort użytkowania, oraz niweluje efekt wyciągania podbródka do góry, który często jest następstwem korzystania z poduszek nie posiadających krawędzi w kształcie lekkiego łuku.
Krawędź w kształcie łuku pozwala również na idealne schowanie ramienia podczas snu i jeszcze bardziej efektywną postawę ortopedyczną.

Poduszka charakteryzuje się delikatnym wycięciem pod szyję w części środkowej, które zostało stworzone dla osób nie tolerujących ucisku w okolicach szyjnych lub borykających się z nadwrażliwością tarczycy. Specjalny kanał w środkowej części poduszki umożliwia ruch powietrza, co ogranicza nocne pocenie się głowy.

Poduszka Ny Lättnad jest wytwarzana w trzech stopniach twardości ( miękka - średnia - twarda ) z pianki memory viscoelastic. Poduszka Halsa zapewniając wygodę podczas snu, przynosi ulgę w stanach napięcia i bólu głowy, zesztywnieniu ramion i szyi. Idealna do rehabilitacji kręgosłupa szyjnego. Wybór twardości poduszki zależy od wagi i postury ciała.

 

Informacje i wymiary
Szerokość 50 cm.
Wysokość 13,5 cm.
Długość 32 cm.

 

 

Korektory szyjne -> Korektor szyjny B1

Korektor szyjny B1Korektory szyjne -> Korektor szyjny B3

Korektor szyjny B3

Korektor szyjny B3

Poduszka ortopedyczna Nöje Memory (B3) stworzona została głównie dla mężczyzn, zwłaszcza o tęgiej, masywnej budowie ciała. Zapewniając wygodę podczas snu, przynosi uldę w stanach napięcia i bólu głowy, zesztywnieniu ramion i szyi. Doskonała do rehabilitacji kręgosłupa szyjnego. Poduszka występuje tylko w miękkiej twardości.

 

Informacje i wymiary
Szerokość 50 cm.
Wysokość 16,5 cm.
Długość 34 cm.

 

 Korektor szyjny B4

Vila B4 to najbardziej nowoczesna poduszką do prawidłowego oparcia szyi zarówno podczas snu na boku, jak i na plecach. Poduszka należy do najbardziej komfortowych. Posiada specjalne wycięcie pod szyję, otwór wentylacyjny, oraz specjalne wyprofilowanie pod głowę. Jest idealna dla osób, które często zmieniają pozycję podczas snu. Jej właściwości dopracowane w najmniejszych szczegółach pozwalają na miły, regenerujący siły zmęczone mięśnie odpoczynek. Dzięki poduszce Vila nareszcie zaznasz spokoju podczas snu. Vila występuje w trzech stopniach twardości (miękka - średnia - twarda). Poduszka wyposażona jest w zdejmowalną poszewkę z materiału frotte.

 Materiał memory: najnoeszej generacji pinka viscoelastyczna. Idealnie dostosowywuje się do ciała, zachuwując działania ortopedyczne. Wrażliwa na temperaturę, dzięki czemu jest delikatna przy ciele użytkownika, mimo większej twardości niż w przypadku tradycyjnej puchowej poduszki.

 

Informacje i wymiary
Szerokość 46 cm.
Wysokość 13 cm.
Długość 30 cm.
 
   
 

 

 

Korektory szyjne -> Korektor szyjny B4

Korektor szyjny B4Korektory szyjne -> Korektor szyjny B2

Korektor szyjny B2

Korektor szyjny B2

 

Poduszka ergonomiczna Bekvämlighet (B2) jest poduszką o łagodnym wybrzuszeniu. Wtwarzana jest z najnowszej generacji pianki memory w trzech stopniach twardości ( miękka - średna - twarda ). Zapewniając wygodę podczas snu, przynosi ulgę w stanach napięcia i bólu głowy, zesztywnieniu ramion i szyi. Wybór twardości poduszki zależy od wagi i postury ciała. Bekvämlighet jest poduszką stosunkowo niską i długą, dlatego polecamy ją osobom w młodym wieku.

 

Informacje i wymiary
Szerokość 49 cm.
Wysokość 10,4 cm.
Długość 31 cm.

 

 Poduszka ortopedyczna Qumed Standard

Zastosowanie:

Odpowiednio dobrana pianka wiskoelastyczna oraz właściwy kształt poduszki zapewnia optymalne ułożenie głowy oraz podparcie i odciążenie odcinka szyjnego kręgosłupa w czasie snu. Poduszka łagodzi dolegliwości związane z bólami kręgosłupa, problemy z bezsennością, chrapaniem i napięciem nerwowym.
Dokładnie opracowany przez specjalistów kształt poduszki, odwzorowuje naturalny kształt szyi i głowy pozwalając na przybranie komfortowej i najbardziej naturalnej pozycji podczas spania dla każdego użytkownika.


Cechy produktu:

Wykonana z wiskoelastycznej pianki poliuretanowej, która dzięki swoim właściwościom reaguje na temperaturę i ciężar ciała, idealnie dopasowuje się do kręgosłupa. Nie powoduje nadmiernej potliwości ciała.

 

 

Korektory szyjne -> Qumed standard

Qumed standardKorektory szyjne -> Qumed Standard Plus

Qumed Standard Plus

Qumed Standard Plus

Poduszka profilowana do snu z pianki z pamięcią.Odpowiednio dobrana pianka leniwa oraz właściwy kształt poduszki zapewnia optymalne ułożenie głowy oraz podparcie i odciążenie odcinka szyjnego kręgosłupa w czasie snu. Poduszka łagodzi dolegliwości związane z bólami kręgosłupa, problemy z bezsennością, chrapaniem i napięciem nerwowym.Posiada wcięcię na szyję.  Gęstość pianki 55kg/m3 - miękka

 

 

 Visco flote Komfort 611

Zaprojektowana aby zapewnić prawidłowe podparcie głowy i szyjnego odcinka kręgosłupa dla spokojnego i wygodnego snu.
Wykonana z pianki viscoelastycznej z pamięcią kształtu.
 
Wymiary:(wysokość x szerokość x długość)

 

Rozmiar: M:9x28x43cmL:10x30x54cm
Cena: 95pln     
Najniższa cena w grupie produktów: Korektory szyjne wiskoelastyczne     

 

Korektory szyjne -> Visco flote Komfort 611

Visco flote Komfort 611Korektory szyjne -> Sissel Memory Soft

Sissel Memory Soft

Sissel Memory Soft

Jeśli cenisz sobie wysoki komfort podczas snu a jednocześnie szukasz solidnej poduszki w umiarkowanej cenie - ten produkt jest dla Ciebie!

 

 

Poduszka Sissel Soft to oryginalna szewdzka poduszka, która posiada wyjątkowe zalety poduszki Classic (ta sama krawędź - potwierdzone przez miliony sprzedanych sztuk) oraz najwyższy komfort dzięki piance visco-elastic o specjalnie dobranej optymalnej twardości oraz stopniu sprężystości. Dzięki tym właściwościom jednocześnie oferuje ona zwiększone izolowane rozłożenie siły nacisku wraz z niewiele mniejszym stopniem podpory szyi.

 

Poduszka ta jest doskonała dla osób bardziej wrażliwych na nacisk szyi. Właściwości pianki „z pamięcią” zapewniają odczucie miłego otulania. Cały czas jednak zachowany jest również lekki nietraumatyzujący naciąg kręgów szyjnych.

 

   
Szerokość  47 cm 
Wysokość 14 cm 
Długość  33 cm

 

 Sissel Travel

Jeśli nie możesz się rozstać z poduszkami Sissel podczas wyjazdów, Sissel Podróżna jest idealną poduszką do spania poza domem. Doskonała do drzemki w trakcie długiej podróży samochodem, pociągiem lub samolotem. Nawet w hotelowym łóżku możesz spać na własnej poduszce. Zwinięta w wałeczek (na co pozwala specjalna poszewka) ma tylko 40x13 cm i z łatwością zmieści się do każdej walizki. Wykonana jest z pianki poliuretanowej

 

 

Korektory szyjne -> Sissel Travel

Sissel TravelKorektory szyjne -> TM301001

TM301001

TM 301001
Poduszka ortopedyczna podróżna motylek
Dobrze podtrzymuje
głowę i szyję podczas podróży.

 

 TM303510
Podtrzymuje kręgosłup
szyjny i głowę.

 

 

Korektory szyjne -> TM303510

TM303510Korektory szyjne -> B75

B75

Stabilizator Halvman B75- Rogal

Stabilizator stosowany najczęciej podczas podróży samochodem, pociągiem lub samolotem. Doskonale nadaje się do spania w pozycji siedzącej. Utrzymuje głowę w dogodnej pozycji do spania nie nadwyrężając mięśni karku i szyi. Stabilizator dostępny jest w szerokiej gamie kolorów. Wymiary (rozmiar: normal) szerokość x wysokość x długość.

Dostępny również w wersji dziecięcej. 

 

Rozmiar: 27x9x27cm

 Korektor B71
Stabilizatoro Orörlig (B71) pod głowę jest poduszką stosowaną najczęściej w podróżach, ale doskonale nadaje się również do podpierania głowy podczas czytania książki, lub oglądania telewizji. Jest nie duży i zajmuje mało miejsca na kanapie, lub w walizce. Utrzymuje głowę i kręgosłup w poprawnej pozycji, co zapobiega uczuciu drętwienia karku i szyi. Stabilizator występuje w dwóch wersjach  piankowych: memory i normal. Każde wycięcie jest innej wysokości, co daje mozliwość dopasowania rozmiaru wycięcia poprzez obracanie stabilizatora.

 

 

Korektory szyjne -> Korektor B71

Korektor B71