Armoni
Wyszukaj:
 

Spis treści:

Kontakt

 

ARMONI - Sklep Medyczny

04-713 Warszawa - Międzylesie

ul. Żegańska 21/23

czynne pn-pt od 10 do 17

sobota 10:30-13

 

tel. (022) 812 08 95

email: arek.reszczyk@vp.pl

 

  

Przedstawiciel handlowy

tel. +48 507 131 161

 


 

 

Higiena pacjenta -> Rękawiczki myjące

Rękawiczki myjące

Rękawiczki myjące zastępują inne środki myjące i kremy. Nie wymagają użycia wody! Nasączone płynem myjącym. Unikalna formuła płynu chroni przed podrażnieniem skóry, usuwa przykry zapach, oczyszcza, chroni i nawilża skórę. Po użyciu skóra pozostaje czysta i zdrowa. Bez zwilżania i splukiwania. Rękawiczki nie przemiękają, pozostwiają suchą rękę osoby myjącej. Podgrzewać w zamkniętym opakowaniu w kuchence mikrofalowej (650W) przez 20 sekund jednorazowo każde opakowanie oddzielnie. Rękawiczki mogą być również wykorzystywane bez podgrzania.

 

 Jednorazowy czepek z szamponem i odżywką do BEZWODNEGO mycia głowy – nie wymaga zwilżania i spłukiwania.
Czepki nie tylko nadają się do mycia włosów w celu zachowania higieny ale doskonale myją krew, jodynę czy żel po użyciu elektrod oraz inne zanieczyszczenia.

Podgrzewać w zamkniętym opakowaniu w kuchence mikrofalowej (650W) przez 20 sekund jednorazowo każde opakowanie oddzielnie. Ostrożnie otworzyć opakowanie i założyć na głowę pacjenta. Wykonując ruchy mycia poprzez czepek myć głowę przez 3 minuty. Czepki mogą być również wykorzystywane bez podgrzania.

Jest to unikatowe rozwiązanie dla pacjentów leżących. Zastosowanie czepka zawierającego szampon, który nie wymaga spłukiwania eliminuje konieczność wykonywania tej czynności przy pomocy dwóch osób z personelu szpitala

 

 

 

Higiena pacjenta -> Bezwodne czepki do ycia głowy

Bezwodne czepki do ycia głowy