Armoni
Wyszukaj:
 

Spis treści:

Kontakt

 

ARMONI - Sklep Medyczny

04-713 Warszawa - Międzylesie

ul. Żegańska 21/23

czynne pn-pt od 10 do 17

sobota 10:30-13

 

tel. (022) 812 08 95

email: arek.reszczyk@vp.pl

 

  

Przedstawiciel handlowy

tel. +48 507 131 161

 


 

 

Nordic walking -> Grassland II

Grassland II

Nordic Walking jest najbardziej naturalną aktywnością ruchowa. Marsz wzbogacony o uruchomienie obręczy barkowej poprzez użycie specjalnie zaprojektowanych kijów. Kije te są świetnym połączeniem kijów trekkingowych i nart biegowych. Specjalne uchwyty umożliwiają przeniesienie obciążeń Walking odciążenie zarówno stawów kolanowych jak i kręgosłupa.

Chód w stylu Nordic Walking jest też połączeniem marszu tradycyjnego lub chodu sportowego z techniką jazdy na nartach biegowych– odpychania się od podłoża. Aktywność ta jest prosta, łatwa i jednocześnie bezpieczna, ponieważ bez względu na to ile masz lat, jaką masz kondycję, możesz spokojnie uprawiać ją w każdym klimacie, w dowolnym terenie, na wszystkich nawierzchniach i co ważne- przez cały rok!

Dzięki Nordic Walking:
- możesz uprawiać sport o dowolnej porze roku, na świeżym powietrzu i w dowolnym terenie,
- znacznie poprawisz swoją kondycję,
- nauczysz się balansu i koordynacji,
- wzmocnisz odporność organizmu,
- poprawisz sprawność układu krążenia,
- zredukujesz nadciśnienie, poziom cukru i cholesterolu we krwi,
- złagodzisz lub nawet usuniesz sztywność wokół szyi i barków, pojawiające się u ludzi siedzących godzinami przy komputerze oraz zestresowanych codziennymi problemami,
- zaangażujesz do 93% mięśni,
- skutecznie spalisz ponad 412 kalorii na godzinę,
- skutecznie odciążysz stawy i kręgosłup,
- skutecznie poprawisz kondycję fizyczną nawet podczas niewielkiego tempa marszu,

Nordic Walking jest odpowiedni dla Ciebie jeśli:
- masz problemy zdrowotne,
- lubisz ruch na świeżym powietrzu,
- sportowcem,
- sportowcem z problemami stawów,
- osobą zestresowaną.

Profesjonalne Kije Trekingowe zostały wyposażone w nowoczesny, trwały systemem blokowania, profilowaną rękojeść z drzewa korkowego i wygodnym uchwytem na nadgarstek, dzięki któremu na pewno nie wyślizgną Ci się z ręki.Grot wykonany został ze stali utwardzonej, który współpracując ze specjalnymi gumowymi nakładkami, zapewnia stabilny i bezpieczny punkt podparcia bez względu na to, czy kije służą do dynamicznego marszu, długich wędrówek górskimi szlakami, czy też wszędzie tam, gdzie kije mają pomagać w zachowaniu równowagi i odciążeniu kolan.

Kijki nordic walking dwu częściowe wykonane w 100% z aluminium wyposażone w wewnętrzny system amortyzujący (anti-shock) wydatnie zwiększający bezpieczeństwo stawów. Oraz posiada profilowaną rękojeścią i wygodnym uchwytem na nadgarstek.

Grot ze stali utwardzonej, współpracujący ze specjalnymi gumowymi nakładkami, zapewnia stabilny i bezpieczny punkt podparcia bez względu na to, czy kije służą do dynamicznego marszu, długich wędrówek górskimi szlakami, czy też wszędzie tam, gdzie kije mają pomagać w zachowaniu równowagi i odciążeniu kolan.

Kije nordic walking posiadają wewnętrzny system tłumienia wstrząsów anti-shock, który tłumiąc wszelkie drgania i uderzenia, optymalnie chroni przeguby dłoni. Praktycznym rozwiązaniem technologicznym w kijach tego typu jest możliwość łatwego wyłącznenia systemu anti-shock, na życzenie użytkownika.

Dane techniczne:

- Kolor: Zielono-czarny,
- Materiał: Aluminium,
- Wysokość x 0,68
- Rączka: PCV,
- Pasek Nylon: PCV,
- Końcówka: Stal utwardzana,
- Stopka: Spokey Nordic Walking protektor,
- System anty wibracyjny: Anti Shock,
- Ilość sekcji 2,
- Długość -115-140cm,
              - Po złożeniu ok. 85 cm,
- Zintegrowany talerzyk: Spokey Nordic.

 

Kolory: