Armoni
Wyszukaj:
 

Spis treści:

Kontakt

 

ARMONI - Sklep Medyczny

04-713 Warszawa - Międzylesie

ul. Żegańska 21/23

czynne pn-pt od 10 do 17

sobota 10:30-13

 

tel. (022) 812 08 95

email: arek.reszczyk@vp.pl

 

  

Przedstawiciel handlowy

tel. +48 507 131 161

 


 

Zobacz również:

Kosmetyki

 

Stomia -> SenSura sprzęt 1-częściowy

SenSura sprzęt 1-częściowy

SenSura® sprzęt 1-częściowy

Gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo i dyskrecję. Unikalny dwuwarstwowy przylepiec SenSura® jest na stałe połączony z workiem. Aby zmienić worek, należy go zdjąć ze skóry i założyć nowy. Nawet  w przypadku częstych zmian przylepiec usuwa się bezboleśnie, a na skórze nie pozostają resztki. Sprzęt SenSura® redukuje w znaczym stopniu ryzyko mechanicznego uszkodzenia skóry.

SenSura® sprzęt 1-częściowy jest dostępny w następujących wersjach: z workiem otwartym, zamkniętym lub urostomijnym - z płytką płaską lub lekko wypukłą (typu convex light). Szeroki asortyment składa się z różnych wersji sprzętu, w kolorze przezroczystym lub cielistym.

 

 

Producent: Coloplast


SenSura Click to sprzęt 2-częściowy z mechanicznym systemem łączenia Click zapewniającym dodatkową gwarancję bezpieczeństwa. Worek można zdjąć z płytki
(z dwuwarstwowym przylepcem SenSura). Dzięki temu worek można zmieniać częściej niż płytkę.

Worek jest połączony z płytką za pomocą mechanicznego systemu łączenia Click. Dźwięk kliknięcia potwierdza bezpieczne zamknięcie i połączenie worka z płytką. Przed zamknięciem worek może być obracany w celu uzyskania pożądanego położenia, bez konieczności zdejmowania go z płytki.

Sprzęt SenSura Click  jest dostępny z płytką SenSura podstawową (dla większości osób ze stomią) i SenSura XPro (dla osób potrzebujących zwiększonej ochrony przed działaniem agresywnej treści jeitowej lub moczowej) w wersji płaskiej lub lekko wypukłej (convex). Worki mogą być otwarte (odpuszczane), zamknięte lub urostomijne. Szeroki asortyment obejmuje worki z przylepcem do docięcia, w różnych rozmiarach, w kolorze przezroczystym lub cielistym.

 

 

Producent: Coloplast
Stomia -> SenSura sprzęt 2-częściowy

SenSura sprzęt 2-częściowy